Książka jako wyjątkowy prezent

Ta niezwykła książka – o Bogu, człowieku i duchowości – sprawdzi się jako piękny prezent na dowolną okazję.

Treść nie porusza spraw światopoglądowych, więc możesz czuć się bezpiecznie, wręczając podarunek.

Studium „Duchowe LABoratorium” daje szansę osobom niewierzącym, aby na nowo odkryli zjawisko wiary chrześcijańskiej. Być może są to Twoi bliscy czy znajomi, którzy chcieliby sięgnąć duchowości, a jednak nie mają wystarczająco odwagi.

Jako autor nie narzucam korzyści wiary katolickiej, lecz dzielę się świadectwem oraz edukuję. W dodatku dostarczam sporo wiedzy naukowej i psychologicznej dla integralnego rozwoju człowieka.

Dzisiaj wszyscy borykamy się z konsekwencjami pandemii, wojny w Ukrainie, inflacji i kryzysu energetycznego. Książka stanowi wartość ponadczasową, ponieważ mówi o rzeczach duchowych i nieprzemijających. Do lektury można powracać, można studiować książkę, delektować się nią i reflektować. Szczególnie polecam osobom myślącym, zadającym pytania oraz poszukującym.

Zapewniam, że książka jest dopieszczona pod względem edytorskim, ponieważ w jej tworzeniu brali udział profesjonaliści w swoich dziedzinach. Większość osób, które ją wzięły do ręki, twierdziła jednogłośnie, że „książka jest ładna” 🙂

Jak wygląda opakowanie prezentowe?

Świąteczna ozdoba jest dopasowana do szaty graficznej książki – wysmakowanej, w stylu retro vintage. Papier jest w złocistym kolorze (w paski), z zielonkawą jaskrawą wstążką. Opakowanie jest po prostu żywe oraz zaprasza do nowoczesnej przygody. Dokładnie jak widzisz na zdjęciach poniżej.

UWAGA: na książce nie ma ceny ani żadnych naklejek.

Jak mogę zamówić książkę na prezent?

Podczas składania zamówienia w koszyku sklepowym zaznacz opcję TAK – wskazaną na obrazku poniżej.

Za opakowanie prezentowe pobiera się dodatkowa opłata, lecz to oszczędzi Ci czasu na szukanie oraz pakowanie wymarzonego prezentu.